Hakkımızda

Yozgat Bozok Üniversitesi Turizm Fakültesi Uygulama Oteli; Yozgat şehir merkezinde Sivas-Ankara Karayolu üzerinde, otogar karşısı ve şehir stadyumu yanında yer almakta olup ulaşım açısından oldukça kolay bir konumdadır. Otelimiz 7 adet çift kişilik, 4 adet 2 kişilik paylaşımlı, 1 adet 3 kişilik paylaşımlı, 6 adet tek kişilik, 3 adet double ve 1 suit oda olmak üzere toplamda 23 oda ve 39 yatak kapasitesine sahiptir. Tüm odalarımızda 24 saat sıcak su, Wi-Fi, LCD televizyon, mini buzdolabı, telefon, saç kurutma makinesi, kişisel temizlik ürünleri (şampuan, duş jeli, banyo ve el, ayak havlusu vs.), halı zemin ve çalışma masası bulunmaktadır. Otelimizde bay / bayan kuaför hizmeti, çamaşır yıkama ve ütü hizmeti verilmektedir. Otelimiz güler yüzlü personeli ile aile ortamı rahatlığında yüksek standartlarda kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Çamlık manzaralı kafeteryamız, hafta içi ve hafta sonu açık büfe kahvaltısı ile konuklarımıza hizmet vermekte olup otelimizin sunduğu hizmetlerden kamu veya sivil bütün vatandaşlarımız yararlanabilmektedir. Ayrıca kafeteryamız düğün, kına gecesi, nişan, doğum günü gibi özel günler için de kullanılabilmektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için tesisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Vizyon

Vizyonumuz, kaliteden taviz vermeden güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet temelinde her konuğumuzun mutlak memnuniyetini sağlamaktır.

Misyon

Misyonumuzun temel yapı taşı konuklarımızın tesisimiz ile ilgili güzel anılara sahip olmasını sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda misyonumuzun genel çerçevesini, Tüm konuklarımıza aynı mükemmellikte hizmet sunmak.Sunduğumuz hizmetteki kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak.Hizmetlerinden %100 memnun olunan bir kurum olmak.oluşturmaktadır.

Kalite Politikamız

Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda, karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkesini korumak.

Topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olmak.

Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak.

Yozgat Rehberi
Yiyecek ve İçecekler